Przejdź do treści

AKCS

Strona główna » O nas

O nas

Misja firmy

Marka AKCS powstała po to, aby dbać o Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych.

Największym zagrożeniem dla człowieka jest to, czego nie widać, nie można dotknąć, czego nie można poczuć ani zobaczyć. Dlatego stworzyliśmy kosmetyki dla każdego, które pozwalają w sposób bezpieczny i bardzo łatwy usunąć szkodliwe pyły. 

Linia kosmetyków, którą wprowadziliśmy na rynek, jest przede wszystkim dedykowana dla osób, które na co dzień lub okazjonalnie mają styczność z bronią, amunicją i metalami ciężkimi. Jest produktem kosmetycznym również dla osób przebywających w obszarach zagrożonych smogiem i innymi zanieczyszczeniami. Praca lub spędzanie wolnego czasu w zanieczyszczonym środowisku ma bardzo poważny wpływ na nasze zdrowie a tego nie wolno bagatelizować.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi związane z produkcją specjalistycznych preparatów. Najważniejsze dla nas to zdrowie innych oraz skuteczna pomoc w usuwaniu zanieczyszczeń powstałych na skutek pracy w otoczeniu pyłów metali ciężkich. Pracujemy nad poszerzeniem oferty o kolejne produkty. Celem, do którego dążymy jest stworzenie takich preparatów, które będą działać szybko, wydajnie i skutecznie zachowując przy tym najwyższe standardy jakości a także przyjazne dla środowiska.

Call Now Button